Technik Serwisu kanalizacyjnego

Opis stanowiska:

  • Odtykanie i czyszczenie kanalizacji
  • Inspekcje kanalizacji za pomocą kemery/detektot dymu
  • Przeprowadzanie drobnych napraw
  • Prowadzenie podstawowych prac administracyjnych

Wymagania:

  • Pawojazdy B/C
  • Odpowiedzialność, kolezenstwo oraz wysoka kultura osobista
  • Dyplom VCA (mozliwosc uzyskania dyplomu)

Oferujemy:

  • Ciekawą prace w nowoczesnej i rozwijającej się firmie obsługującą kanalizacje ściekowe
  • Umowe o pracę na pełen etat
  • Zróznicowaną oraz samodzielną pracę na terenie Noord-Holland oraz Flevoland
  • Doskonałe warunki zatrudnienia
  • Mozliwość szkoleń
  • Profesjonalne podejscie do pracownika
Stosować

Wie wij zoeken

Dołączysz do naszego zespołu?

Czy jesteś osobą z technicznym okiem, która myśli w kategoriach rozwiązań i jest samodzielna? Nasi technicy czerpią satysfakcję z rozwiązywania problemów. Kreatywność, siła woli i wytrwałość to ważne cechy. Naprawdę nauczysz się zawodu w naszej firmie, rzemiosła. Ponadto staniesz się częścią bardzo miłego i przytulnego zespołu. W każdy piątek (całkowicie dobrowolna) przekąska i napój oraz różne wyjścia firmowe każdego roku. uwaga; oczekujemy, że będziesz mówić rozsądnie po holendersku

Over Michel Doorn

Dit zijn wij: trots & bevlogen

Wij ontzorgen al meer dan 30 jaar onze klanten in Noord-Holland en Flevoland. Belangrijk werk? Absoluut! Ons team bestaat uit vakkundige monteurs: we zijn handige oplossers, we denken in mogelijkheden en zijn pas voldaan als de klus is geklaard. Meer weten over ons werk?

Over ons

Een spoedmelding kan uitsluitend telefonisch gedaan worden.

Om uw spoedmelding zo snel mogelijk op te pakken vragen wij u direct telefonisch contact op te nemen. Wij zijn 24/7 bereikbaar en inzetbaar.

Fill 1 Copy 2 Bel: 0228 72 24 03

Vanaf prijs

Standaard tarief €125,00
Spoed toeslag van kracht Ja

Een paar tips:

Icon Close Copy 2 Zorg voor een parkeerplaats Icon Close Copy 2 Zorg dat er voldoende ruimte is Icon Close Copy 2 Maak alle kastjes alvast leeg Icon Close Copy 2 Leg een paar handoeken klaar
Icon Close Copy Icon Close Copy Icon Close Copy
Verstopping melden
Omschrijf het probleem
Contactgegevens
Icon Close

Stap 1 van 3

Hidden
Wat is uw postcode?